DISCOVER: CUTTING

CUTTING

Dwudniowe szkolenie z cięć, mające podstawę metodologiczną w londyńskiej akademii Allilon, to warsztat i praktyka, podczas której nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów. Na szkoleniu nauczysz się metodycznego podejścia do strzyżenia włosów, poznasz czynniki, biorące udział w tworzeniu kształtu, zrozumiesz proces jego powstawania i nauczysz się go kontrolować. Przyswojenie oraz ujednolicenie terminologii nie tylko przyśpieszy Twój rozwój, ale też pozwoli Ci dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi szybciej i efektywniej. Specjalnie wyselekcjonowany i skomponowany materiał, skupiony na najważniejszych zagadnieniach, okrojony z niepotrzebnych treści, pomoże Ci przyswoić wiedzę potrzebną do rozpoczęcia warsztatu, podczas którego zrealizujesz trzy różne kształty. Szkolenie obejmuje również zagadnienia takie jak rozumienie diagramu, planowanie procesu powstania kształtu, kontrolowanie procesu cięcia włosów oraz ich suszenie. Poznane techniki dadzą Ci możliwość kreowania autorskich fryzur, ale również usprawnią twoją codzienną pracę w salonie oraz pokażą zupełnie inny punk widzenia na proces strzyżenia włosów.

Terminy szkoleń
Zapytaj swojego Consulente

Opinie naszych uczniów

Pozostałe szkolenia

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

LOOK & LEARN: CUTTING SESSION

Pokaz LOOK & LEARN, czyli dosłownie „patrz i ucz się”, to demonstracja krok po kroku na modelce lub główce, wykonana przez Trenera Regionalnego Davines.

Szczegóły

CUTTING

20-21.04
12-13.11

DISCOVER: BARBERING WITH PASTA&LOVE

This is a man’s world… Odkryj go z Davines. Nasze szkolenie z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone zostało indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas spotkania poznasz podstawy strzyżeń barberskich włosów i brody oraz nauczysz się, jak pracować z architekturą wizerunku (Total Look Concept). Wszystko to pod okiem Sebastiana Karczewskiego.

Szczegóły

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

MASTER CUTTING JOURNEY

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów.

Szczegóły

CUTTING

Zapytaj swojego Consulente

CREATIVE CUTTING WITH RAFAŁ POTOMSKI

Szkolenie z Rafałem Potomskim to kreatywne podejście do strzyżenia, to pomoc w uzasadnieniu geometrii, to rozprawa o proporcjach i dysproporcjach twarzy, o gradacji, to dyskusja o maskowaniu i poprawianiu mankamentów. Ogrom wiedzy i moc praktyki w najlepszym wydaniu.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share