Naturaltech

KIEDY NATURA SPOTYKA SIĘ Z TECHNOLOGIĄ

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z nadmiernie przetłuszczającą się skórą głowy, czy utratą włosów o podłożu hormonalnym, rodziny Naturaltech zostały stworzone po to, aby zapobiegać i wspierać w przypadku najpowszechniejszych dolegliwości skóry głowy i włosów.

Naturaltech to kompletny system, który ukierunkowany jest na potrzeby skóry głowy i włosów, łączący jednocześnie zrównoważone praktyki kosmetyczne z najnowocześniejszą technologią.

Wszystkie produkty Naturaltech powstają poprzez harmonijne połączenie trzech elementów: Natury, Człowieka i Technologii. Sama nazwa stanowi odzwierciedlenie wartości Davines: technologia, która została mądrze połączona z naturą, pozwala na uzyskanie najwyższej jakości formuły z poszanowaniem zasobów Planety.

 

Zdrowe włosy zaczynają się u nasady

Specjalnie opracowany system, aby zapobiegać i wspierać w przypadku najczęstszych i najpowszechniejszych schorzeń skóry głowy i włosów. Naturaltech pomaga odzyskać równowagę i przywrócić zdrowy, naturalny stan skóry głowy i włosów.

Znajdź w pobliżu salon Davines

 

Najnowocześniejsze technologie w trosce o dobrostan włosów

ZMNIEJSZ ZACZERWIENIE I SWĘDZENIE Z MICROBIOTIC BOOSTER

Skóra głowy jest domem dla ochronnych mikroorganizmów – niezbędnych dla zachowania równowagi – zwanych Mikrobiomem.

Energizing Superactive, Energizing Seasonal Superactive oraz Elevating Recovery Scalp Treatment zostały wzbogacone o Microbiotic Booster z postbiotykami.

To nowa klasa ochronnych molekuł, która utrzymuje integralność bariery ochronnej skóry, przywracając równowagę skóry głowy. Wzmacnia warstwę ochronną skóry, zmniejsza zaczerwienienia, swędzenie i ogólny dyskomfort skóry głowy. Chroni ją również przed agresorami z zewnątrz, przywracając równowagę skórze głowy.

 

Wypróbuj nasze produkty typu Superactive

Linia Naturaltech posiada cztery różne produkty typu Superactiv rozwiązujące najpowszechniejsze problemy skóry głowy i włosów, które posiadają niezwykle profesjonalne właściwościowości. Pomagają one delikatnym włosom ze skłonnością do wypadania (Energizing), regenerują i chronią suche i zniszczone włosy (Nourishing), koją skórę głowy i łagodzą podrożenia (Calming), dodają objętości w razie potrzeby (Replumping).

Każdy produkt typu Superactive może być używany w połączeniu z innymi produktami rodzin Naturaltech, pełniąc funkcje wspierające. Ich wszechstronność pozwala rodzinom Naturaltech na leczenie każdego rodzaju anomalii, nawet najbardziej złożonych i mieszanych problemów.

To co wyróżnia Naturaltech

  • Zasady i formuły Naturaltech Łączenie zrównoważonych praktyk kosmetycznych z najnowocześniejszą technologią.
  • Organiczne naturalne cząsteczki  Formuły Naturaltech zawierają fitoceutyki, potężne molekuły pochodzące z roślin (“phyto” po grecku oznacza roślinę).Dobroczynne działanie fitoceutyków
  •  na organizm znane jest od czasów starożytnych: są to aktywne związki biologiczne, które zapewniają obronę taką jak antyoksydanty, są zalecane również przy stanach zapalnych. Wszystkie fitoceutyki stosowane w formułach Naturaltech są certyfikowane przez ICEA (Włoski Urząd ds. Certyfikacji Organicznej) I pochodzą z Europy.
  • Efektywne składniki aktywne Naturaltech to także innowacyjne Kompleksy, składające się ze skutecznych składników aktywnych, przeznaczonych do leczenia określonych schorzeń skóry głowy i włosów. Potrafią łączyć dobroczynne działanie ekstraktów roślinnych z niezwykła skutecznością surowców najnowszej generacji. Kompleksy zostały wykorzystane w rodzinach Nourishing, Energizing, Renewing.

Lecz istniejące problemy

Produkty Naturaltech zostały zaprojektowane, aby zaoferować konkretne zabiegi w salonie i w domu, które są w stanie poprawić stan skóry głowy i włosów.

NATURALTECH JAKO KURACJA

Problemy związane z włosami i skórą głowy, jakie jak łupież lub wypadanie włosów, należ leczyć bezpośrednio- stosowanie Naturaltech zapewnia rodzaj pielęgnacji “na receptę”, która ma na celu zapobieganie tym problemom i ich nawrotom.

NATURALTECH WELLNESS

Linie takie jak Renewing (przeciwstarzeniowe działanie) i Well-Being (dla wszystkich rodzajów włosów) mają na celu pomóc Ci w utrzymaniu długoterminowego zdrowia włosów.

Opakowanie to związek miedzy designem a zrównoważonym rozwojem

Czerpiemy inspiracje z tradycji zielarzy i aptek: każda rodzina posiada kolekcję symbolicznych i odręcznych rysunków.

Naturaltech stawia na materiały pochodzące z recyklingu lub ze źródeł odnawialnych

NASZE WYBORY PODĄŻAJĄ ZA NASZYMI WARTOŚCIAMI

  • Butelki i słoiczki wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu (99%) oraz ze szkła
  • Tubki i etykiety wykonane są z roślinnego plastiku pochodzącego z odnawialnych źródeł (trzcina cukrowa)
  • Kartonowe pudełka, wykonuje się z makulatury FSC.

Produkcja opakowań i cykl życia produktów jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, z wyłączeniem fazy użytkowania.

DZIAŁANIA NA RZECZ KLIMATU

  • Naturaltech jest produkowany i pakowany we Włoszech, w neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla Davines Village, z wykorzystaniem energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych.
  • Monitorujemy i kompensujemy całą emisje CO2 związaną z cyklem życia produktów Naturaltech, z wyłączeniem jedynie fazy użytkowania w salonie lub pod prysznicem!

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share