Shadowing

Shadowing – nowy trend koloryzacji włosów

Zgodnie z trendami fryzjerskimi na wiosnę 2021 twarz okalają – zamiast rozjaśnionych – przyciemnione pasma włosów. Technika nadająca fryzurze głębi to idealna propozycja dla szatynek, ale nie tylko. Na czym polega trend koloryzacji w stylu shadowing?

Brąz to pełny, bogaty odcień, ale może wyglądać zbyt jednolicie. Jak dodać mu charakteru? Balayage, refleksy, pasemka – istnieje wiele technik nadania fryzurze wielowymiarowości. Tegorocznej wiosny zmieniamy kierunek: rezygnujemy z rozjaśniania na rzecz przyciemnienia włosów, tworząc głębokie odcienie czekolady, orzecha laskowego lub kawy. Shadowing stoi w opozycji do trendu money piece, który królował zeszłego roku.

Shadowing – sposób na wprowadzenie ruchu do fryzury

Tom Connell, dyrektor artystyczny marki Davines, w kolekcji Shadow Prints na wiosnę 2021 odwraca tradycyjny sposób myślenia o brązie. W technice Shadowing wybiera niektóre sekcje i przyciemnia je, aby zapewnić wrażenie głębi. Bogatszy, ciemniejszy odcień jest blisko twarzy dla uwydatnienia oczu, kości policzkowych i ust – im większa różnica tonów, tym bardziej widoczny kontrast. Ciemniejsze pasma z przodu wizualnie wzmacniają resztę koloru. Shadowing pasuje do każdej długości włosów, najefektowniej jednak prezentuje się na naturalnie rozpuszczonych włosach.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share