CIĘCIA POLSKICH TRENERÓW

CIĘCIA

Dwudniowe szkolenie z cięć, mające podstawę metodologiczną w londyńskiej akademii Allilon, to warsztat i praktyka, podczas której nabierzesz wprawy i pewności w cięciu włosów. Na szkoleniu nauczysz się metodycznego podejścia do strzyżenia włosów, poznasz czynniki, biorące udział w tworzeniu kształtu, zrozumiesz proces jego powstawania i nauczysz się go kontrolować. Przyswojenie oraz ujednolicenie terminologii nie tylko przyśpieszy Twój rozwój, ale też pozwoli Ci dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi szybciej i efektywniej. Specjalnie wyselekcjonowany i skomponowany materiał, skupiony na najważniejszych zagadnieniach, okrojony z niepotrzebnych treści, pomoże Ci przyswoić wiedzę potrzebną do rozpoczęcia warsztatu, podczas którego zrealizujesz trzy różne kształty. Szkolenie obejmuje również zagadnienia takie jak rozumienie diagramu, planowanie procesu powstania kształtu, kontrolowanie procesu cięcia włosów oraz ich suszenie. Poznane techniki dadzą Ci możliwość kreowania autorskich fryzur, ale również usprawnią twoją codzienną pracę w salonie oraz pokażą zupełnie inny punk widzenia na proces strzyżenia włosów.

Terminy szkoleń
25-26.11

Opinie naszych uczniów

Pozostałe szkolenia

CIĘCIA

SZKOLENIE Z EDUKATOREM ALLILON

1-dniowe szkolenie ze strzyżeń w Akademii More Inside House. Jest to całodniowe szkolenie z edukatorem Allilon- na żywo, prosto z Londynu!

Szczegóły

CIĘCIA

SALON ELEMENTS

Szkolenie dla fryzjerów chcących zrozumieć czym jest kształt idealny, geometria strzyżeń oraz dla tych, którzy chcą rozwinąć umiejętności argumentowania własnych pomysłów.

Szczegóły

CIĘCIA

CYKL SPOTKAŃ Z TOMASZEM BRONOWICKIM W SALONIE KLIENTA

Trzyetapowe szkolenie ze strzyżeń klasycznych, które wprowadza w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów.

Szczegóły

CIĘCIA

5-6.11

DAVINES BARBER ABC

This is man’s world… Odkryj go z Davines. Nasze szkolenie z zakresu fryzjerstwa męskiego stworzone zostało indywidualnie pod potrzeby rynku oraz klientów marki Davines. Podczas spotkania poznasz podstawy strzyżeń barberskich włosów i brody oraz nauczysz się, jak pracować z architekturą wizerunku (Total Look Concept). Wszystko to pod okiem Sebastiana Karczewskiego.

Szczegóły

CIĘCIA

Zapytaj swojego Consulente

UPDATE CUT 100% KLIENT DAVINES

Szkolenie z najnowszych trendów fryzjerskich w zakresie strzyżeń dedykowane elitarnej grupie klientów z umową Davines Exclusive Fan.

Szczegóły

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share