Blog

Nowość w linii Heart of Glass!

Wzmocnienie i rozświetlenie Twojego blondu w kilka sekund

Do linii kosmetyków do pielęgnacji blondu Heart of Glass dołącza nowy bohater – wzmacniające serum o działaniu rozświetlającym. Instant Bonding Glow jest dostępny w salonach fryzjerskich zarówno jako produkt do pielęgnacji domowej, jak i element zabiegu, który powstał z myślą o naturalnych i farbowanych blondynkach.

Dzięki lekkiej konsystencji i formule niezawierającej silikonów i alkoholu serum jest idealne dla osób, które często korzystają z rozjaśniania i koloryzacji, także ton w ton. Nawilża włosy bez obciążania ich, zapewniając skuteczną ochronę koloru.

 

Jak stosować nowe serum Heart of Glass Instant Bonding Glow?

Wystarczy wmasować w wilgotne włosy po umyciu, rozczesać pasma i spłukać po kilku sekundach. Efekt? Włosy 6,4 razy bardziej lśniące, nawet do 6 tygodni. Produkt o 37% zwiększa odporność włókien na łamanie. W przypadku konieczności dodatkowego odżywienia należy zastosować Rich Conditioner lub Intense Treatment.

Formuła Instant Bonding Glow bazuje w 94,8% na składnikach naturalnych i biodegradowalnych nawet w 93,3%. Na skuteczność produktu wpływają dwa kluczowe składniki aktywne. Biacidic Bond Complex to unikalna mieszanka cząsteczek, która naprawia zerwane wiązania, jednocześnie chroniąc je i wzmacniając, aby zapobiec uszkodzeniom. Rozświetlający aminokoncentrat to naturalny i biodegradowalny składnik składający się z 7 aminokwasów, który nadaje produktowi konsystencję serum, zapewniając połysk i nawilżenie, a jednocześnie lekkość. Dzięki niemu Instant Bonding Glow nadaje się do stosowania również przy każdym myciu, bez obciążania włosów.

 

Linia Heart of Glass

System Heart of Glass to obecnie 5 produktów, które kompleksowo dbają o włosy blond. Gama obejmuje Silkening Shampoo i Rich Conditioner, które zawierają niebieski ekstrakt z owoców Jagua, aby zrównoważyć kolor zarówno ciepłych, jak i chłodnych odcieni blond. O włosy zniszczone na skutek rozjaśniania dba Intense Treatment, ochronę przed ciepłem suszarki i promieniowaniem słonecznym zapewnia zaś fluid Sheer Glaze. Wszystkie produkty powstały w sposób zrównoważony z wykorzystaniem energii pochodzącej z odnawialnych źródeł, a ich opakowania, wykonane w 99% z plastiku pochodzącego z odzysku, w pełni nadają się do recyklingu.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share