Blog

Naturaltech Tailoring

Nowa pielęgnacja w salonie, szyta na miarę potrzeb włosów

Jesteś blondynką, której fryzura pozbawiona jest objętości i szybko po koloryzacji traci blask? A może chciałabyś wzmocnić swoje zniszczone włosy i wreszcie zapewnić im nawilżenie na długo? Wypróbuj nowy system Tailoring, który pozwala zadbać o różne potrzeby włosów w ramach jednej, spersonalizowanej kuracji.

Aż 24 kombinacje zabiegów, przygotowane przez fryzjera z wykorzystaniem 4 baz i 6 ekstraktów botanicznych aktywujących efekt, ukierunkowanych na konkretne problemy włosów. Poznaj Naturaltech Tailoring, naszą nową linię do pielęgnacji w salonie fryzjerskim. To profesjonalne i spersonalizowane kuracje ziołowe stworzone na bazie naturalnych składników, które m.in. wzmacniają włosy, dodają połysku, nadają objętość, ale także rozświetlają blond.

 

Pielęgnacja szyta na miarę

Usługa w salonie rozpoczyna się od konsultacji oraz analizy Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki elektronicznemu formularzowi diagnozy można dobrać spersonalizowaną mieszankę, którą fryzjer przygotowuje na miejscu, niczym chemik w laboratorium. Tailoring gwarantuje łatwą i szybką aplikację w salonie. Zabiegi można również łączyć z produktami z pozostałych linii Davines. Ich skuteczność została przetestowana w laboratorium Davines i potwierdzona przez fryzjerów współpracujących z naszą marką.

 

Dwa rodzaje usług w salonie

SZYBKA KURACJA ZIOŁOWA DO WŁOSÓW

To propozycja ekspresowej pielęgnacji w salonie dla osób, które chciałyby w maksymalnie krótkim czasie uzyskać zadowalające efekty. Zabieg powstał z myślą o pielęgnacji włosów średniej długości i końcówek.

 

KURACJA ZIOŁOWA I RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY DO WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY

W ramach jednej usługi zadbaj zarówno o włosy, jak i skórę głowy. Skorzystaj z pełnego rytuału łączącego produkty z różnych linii Naturaltech.

 

W trosce o naturę

Formuły systemu Tailoring zostały stworzone w trosce o środowisko i z zachowaniem oryginalnych właściwości roślin. Powstają z wyselekcjonowanych składników uprawianych przy siedzibie Davines w ramach regeneratywnego rolnictwa organicznego i pozyskiwanych w procesach o niskim zużyciu energii. Wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego, w połączeniu z ich walorami środowiskowymi, zwiększa atrakcyjność zabiegu dla wszystkich klientek, które zwracają uwagę zarówno na własne piękno, jak i na dobro naszej planety. Formuły stosowane w zabiegach zawierają do 98,9% składników pochodzenia naturalnego i ulegają biodegradacji w 96,9%.

 

Popularne zabiegi Tailoring

  • Zbuduj objętość swojej blond fryzury, a dodatkowo nadaj odcieniowi blask. Umów się na wizytę do fryzjera, by skorzystać z rytuału wykorzystującego bazę zwiększającą objętości i booster rozświetlający blond.
  • Przesuszone włosy często puszą się, absorbując wilgoć z zewnątrz. Zadbaj o nawilżenie w salonie – przekonaj się o skuteczności bazy nawilżającej w połączeniu z boosterem kontrolującym i wygładzającym niepożądaną objętość fryzury.

 

 

 

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share