Blog

Nowości Naturaltech – dla zdrowej skóry głowy i silnych włosów

Nowości Naturaltech – dla zdrowej skóry głowy i silnych włosów

Tak jak kwiaty rosną w żyznej glebie, tak samo za pięknymi, silnymi włosami stoi zrównoważona skóry głowy. Udoskonalone i zupełnie nowe formuły produktów z linii Naturaltech w centrum pielęgnacji stawiają skórę głowy. Kosmetyki z rodzin Energizing, Elevating, Rebalancing i Replumping pozwalają na kompleksową pielęgnację zarówno w salonie fryzjerskim, jak i domu.

Marzysz o wypadzie do SPA na zabiegi upiększające na twarz? Przyjazne, przyjemnie pachnące otoczenie zachęca do odpoczynku. Wreszcie możesz w spokoju oddać się pełnej regeneracji, by móc wyjść ze SPA z zupełnie nową skórą: wypoczętą, rozświetloną, aksamitnie gładką.

A teraz wyobraź sobie, że nie jesteś w SPA, tylko w salonie fryzjerskim Davines, a w centrum uwagi znajdują się Twoje włosy i skóra głowy. To właśnie oczyszczanie oraz pielęgnacja włosów i skalpu stały się inspiracją do opracowania udoskonalonych formuł i stworzenia zupełnie nowych produktów Naturaltech.

Zdrowe włosy? Zacznij od zdrowej skóry głowy

Mogłoby się wydawać, że zachowanie włosów w dobrej kondycji zależy tylko od zdrowego stylu życia, zrównoważonej diety i właściwej pielęgnacji. To jednak nie wystarczy: za silnymi, błyszczącymi włosami tak naprawdę stoi zdrowa skóra głowy.

Skalp działa ochronnie również dzięki mikrobiomowi. Czym jest mikrobiom? To rodzaj niewidzialnej tarczy dobrych bakterii, która pokrywa całe nasze ciało i zabezpiecza skórę przed alergenami, wolnymi rodnikami, fotostarzeniem i zanieczyszczeniami.

Aby wzmocnić mechanizmy obronne skóry, warto uzupełnić pielęgnację o kompleks Microbiotic Booster – nowy składnik, o który wzbogaciliśmy produkty z rodziny ENERGIZING do włosów łamliwych: Serum Superactive i Lotion Seasonal Superactive, które przeciwdziałają sezonowemu wypadaniu włosów i łysieniu z powodów hormonalnych.

Udoskonaliliśmy również formułę Toniku zagęszczającego ENERGIZING, który zwiększa grubość włosów.

 

Więcej energii dla włosów dzięki nowym wszechstronnym produktom

ELEVATING to zupełnie nowa rodzina produktów. Działa w idealnej harmonii ze wszystkimi innymi systemami Naturaltech, zwiększając jeszcze bardziej ich skuteczność.

Wróćmy do pielęgnacji skóry głowy – spray ELEVATING Scalp Recovery Treatment działa nawilżająco, przynosząc równowagę suchej i podrażnionej skórze. Dodatkowo przywraca integralność bariery skórnej, by móc intensywnie zabezpieczać przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak smog. Produkt uspokaja, koi i przynosi komfort zaczerwienionej, podrażnionej skórze głowy.

Kolejny członek nowej rodziny ELEVATING to naturalna glinka, która usuwa zanieczyszczenia i wchłania nadmiar sebum, by odciążyć i oczyścić włosy. Przeznaczona również do tłustej skóry głowy, do stosowania w połączeniu z różnymi szamponami z linii Naturaltech.

ELEVATING to nie tylko kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy, ale także produkty pozwalające zamienić zabieg w salonie w relaksujące, zmysłowe doświadczenie. Olejek do masażu działa rozluźniająco na skórę głowy, ale nie tylko – można go stosować także na dłonie. Dodatkowe urozmaicenie stanowią Perfumy do zabiegów salonowych, które rozpylone w salonie zwiększają przyjemność z usługi.

Do tłustej skóry głowy i włosów

Zwalczaj problem przetłuszczających się włosów nie tylko z szamponem. Rodzinę REBALANCING uzupełniliśmy o Cleansing Treatment do codziennego oczyszczania. Kuracja skutecznie reguluje nadprodukcję sebum.

Ponadto, opracowaliśmy nowy zabieg salonowy ELEVATING, który dzięki wykorzystaniu naturalnej glinki dogłębnie oczyszcza skórę. Odpowiedni dla tłustej skóry głowy i nie tylko, do stosowania jest w połączeniu z innymi szamponami z linii Naturaltech.

Gęste włosy z ekstra połyskiem

Rodzinę produktów REPLUMPING stworzyliśmy w celu przywrócenia elastyczności wszystkim rodzajom włosów. Oprócz szamponu i odżywki, możesz teraz zagęscić strukturę włosów i dodatkowo je nabłyszczyć z fluidem Hair Filler Superactive Leave-in.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share