Blog

Vibe Show, największe wydarzenie fryzjerskiego tego roku

Świętuj razem z nami 15-lecie Davines w Polsce

Już 20. maja w sercu Warszawy, w barwnym kompleksie Koneser, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Davines – Vibe Show, dedykowane całej społeczności fryzjerów. Przygotujcie się na niesamowitą dawkę inspiracji, kreatywności i emocji.

Spotkamy się w Butelkowni, pięknie odrestaurowanym obiekcie w warszawskim Koneserze, gdzie będziemy mieć okazję zanurzyć się w świecie fryzjerskiej sztuki. Ta ponad 1500 metrowa przestrzeń stanowić będzie industrialną scenę dla trzech wyjątkowych zespołów fryzjerskich, które zapewnią naszej społeczności prawdziwą ucztę dla oczu i duszy. Podczas części pokazowej zobaczycie owoce pracy zespołu polskich trenerów Davines, edukatorów londyńskiej akademii Allilon oraz dyrektora artystycznego Davines, Tom’a Connell’a.

Każdy z zespołów przedstawi swoją interpretację współczesnego fryzjerstwa, uświetniając tym samym przypadające na ten rok 15-lecie Davines w Polsce.

Ale to jeszcze nie koniec! Po pokazie zapraszamy na ekskluzywną kolację w Fortecy Kręgliccy, zabytkowej, ceglanej budowli, otoczonej fosą, z wejściem przez most. W tej nieco tajemniczej scenerii będziemy mieli okazję porozmawiać, wymienić się doświadczeniami i cieszyć się wyjątkową atmosferą tego miejsca. Kiedy już opadną pierwsze emocje, zapraszamy na parkiet i zabawę do (niemal) białego rana.

Chcesz dołączyć do społeczności Davines i być częścią tej niebanalnej imprezy? Consulenti Davines chętnie opowiedzą o szczegółach Davines Vibe Show – wydarzenia, które zainspiruje, ożywi kreatywność i pozwoli nawiązać nowe, wartościowe kontakty w świecie fryzjerstwa.

Do zobaczenia na Vibe Show!

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share