Blog

Zestawy świąteczne pełne dobra dla włosów

Zestawy prezentowe Davines, które sprawiają radość i celebrują różnorodność

Tegoroczna edycja limitowanych zestawów świątecznych Davines inspirowana jest kulturami z całego świata. To wyraz przekonania marki, że ludzie są tak samo wartościowi i czarujący, niezależnie od tego, skąd pochodzą. Każde pudełko ozdobione jest grafiką inspirowaną obrazami olejnymi, poświęconymi różnym obszarom geograficznym z literackim odniesieniem do konkretnej kultury.

Boxy zawierają bestsellery Davines z uwzględnieniem potrzeb konkretnych rodzajów włosów. Znajdują się w nich kosmetyki do włosów koloryzowanych, puszących się, zniszczonych, kręconych oraz w kolorze blond – z myślą o panach producent przygotował zestaw produktów do golenia z linii Pasta&Love.

Pudełka są starannie wykonane z materiałów w 100% nadających się do recyklingu, przy użyciu energii odnawialnej. Mogą być także ponownie wykorzystane do przechowywania różnych przedmiotów.

Chcesz zrobić prezent bliskiej Ci osobie? Odwiedź swojego ulubionego fryzjera, gdzie dostępne są zestawy.

Fryzjerze, jeżeli chcesz wprowadzić ofertę zestawów świątecznych do swojego salonu, zaloguj się do Panelu Salonu Davines lub zapytaj o produkty Consulente.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share