Blog

B THE CHANGE 2024

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie!

Kampania B the Change to globalna inicjatywa Davines, która ma inspirować do podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Jeśli wszyscy razem będziemy wybierać produkty od zrównoważonych firm, będziemy wspierać model gospodarczy, którego celem jest pozytywne oddziaływanie na środowisko i społeczeństwo.

Wybieraj produkty oznaczone symbolem B Corp

Grupa Davines dołączyła do grona firm z certyfikatem B Corp 8 lat temu, sukcesywnie podnosząc poprzeczkę prowadzenia biznesu w sposób zrównoważony. Ocenie B Corp podlega 5 aspektów działalności firmy: pracownicy, zarządzanie, społeczność, klienci i środowisko. W 2023 roku nasza firma odnowiła certyfikat B Corp z wysokim wynikiem 123,5 pkt.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zajrzyj do aktualnego Raportu Zrównoważonego Rozwoju.

Jak dołączyć do kampanii B the Change?

Odwiedź najbliższy salon Davines i skorzystaj z oferty specjalnej B the Change. Zakup produkty z linii Essential Haircare i odbierz wyjątkowy prezent – ekologiczny lunch box z edycji limitowanej Davines! Lunch box B The Change został wyprodukowany we współpracy z włoską marką The Good Idea, która tak jak Davines należy do grona B Corp.

Dlaczego w naszej akcji biorą udział produkty z linii Essential Haircare?

To kosmetyki do codziennej pielęgnacji włosów, wzbogacone o składniki z gospodarstw Slow Food Presidia, których właściciele przyczyniają się do zachowania bioróżnorodności na naszej planecie. Ponadto, zawierają wysoki procent komponentów pochodzenia naturalnego o wysokim stopniu biodegradowalności, by minimalizować wpływ na środowisko.

Dołącz do kampanii B the Change i dokonuj świadomych wyborów z Davines!

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share