Blog

Nowy wyższy poziom edukacji fryzjerskiej

Jeszcze więcej koloryzacji, nowe szkolenia ze strzyżeń, a także sesje LIVE prosto z londyńskiej akademii Allilon. Prezentujemy odświeżoną ofertę edukacyjną Davines.

Jesteśmy blisko fryzjerów, znamy ich potrzeby, wiemy, które umiejętności chcą doskonalić i w jaki sposób. Dlatego stale dostosowujemy ofertę szkoleń organizowanych w Akademii More Inside House i salonach fryzjerskich w całej Polsce. Na 2023 rok nieco odświeżyliśmy znane formaty z koloryzacji, strzyżenia, stylizacji i pielęgnacji. Przygotowaliśmy również zupełne nowości, dzięki którym fryzjerzy będą mogli rozwijać swój warsztat i biznes w salonie.

Wszystkie osoby rozpoczynające przygodę z naszą marką zgłębią świat koloru i strzyżenia w wydaniu Davines w ramach szkoleń DISCOVER. Pozwolą one usystematyzować wiedzę i poznać zasady stosowania profesjonalnych produktów do usług w salonie. Wśród nowości w tej kategorii znajduje się format Discover: White Hair. Tips&Tricks, w całości poświęcony kryciu siwizny. Nowe techniki umiejscawiania koloru styliści poznają zaś podczas Discover: Colour Chapter.

Z myślą o klientkach marzących o idealnym blondzie, postanowiliśmy w nowy, wieloaspektowy sposób podejść do tematu rozjaśniania włosów. Cykl BLONDE STORY pomaga doskonalić umiejętności uzyskiwania różnych odcieni blondu – od pasteli po chłodne nordyckie tony, również w ramach koloryzacji wieloetapowej. Dzięki szkoleniu Illumination w wykonaniu Karoliny Chodzeńskiej styliści nauczą się technik wprowadzania rozświetlenia we włosy, takich jak front blonde, brazillian illuminage czy french balayage.

Sekcja strzyżeń również poszerzyła się o nowe propozycje. National Master Trainer Tomasz Bronowicki zaprasza na 3-etapowe szkolenie Master Cutting Journey, podczas którego wprowadza uczestników w świat kluczowych zasad dotyczących wykorzystywania technik strzyżenia włosów. Po zeszłorocznej premierze szkolenia poświęconego cięciu i koloryzacji włosów długich, w 2023 r. skupiamy się na włosach krótkich w ramach SHORT HAIR. Colour & Cutting. Tomasz Bronowicki wraz z Katarzyną Budzikowską-Kuraś nauczą stylistów, jak tworzyć krótkie fryzury w sposób praktyczny, a zarazem zgodny z trendami.

Mamy także coś dla fanów trenerów z akademii Allilon. Podczas Discover: Allilon Graeme Hoban łączy się na żywo prosto z Londynu z kursantami, którzy przy wsparciu polskiego trenera pracują na główkach szkoleniowych w Akademii More Inside House. Dzięki szkoleniu fryzjerzy zdobędą umiejętności tworzenia użytkowych fryzur na prostych i kręconych włosach.

W naszej ofercie znajdują się też szkolenia z zakresu stylizacji, barberingu, pielęgnacji i trwałej ondulacji, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do doskonalenia zdolności manualnych współpracujących z nami stylistów. Aby mogli lepiej rozwijać biznes w salonie, we współpracy z trenerami branży beauty organizujemy szkolenia poświęcone skutecznej sprzedaży produktów do pielęgnacji i stylizacji w domu – zarówno w formie online, jak i stacjonarnie.

Chcesz być na bieżąco z edukacją Davines? Wejdź na nasz profil na Instagramie stworzony z myślą o fryzjerach @davinespolska_pro albo zapytaj swojego Consulente.

Wyłącznym dystrybutorem marki Davines w Polsce jest Sustainable Beauty Sp. z o. o.

Designed with LOVE by OTREE

instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share